"Гостинні лише з нормальними людьми": російських туристок виселили з готелю в Грузії"Гостинні лише з нормальними людьми": російських туристок виселили з готелю в Грузії

Російських туристок не дуже раді бачити закордоном. Так, росіянка поскаржилася на відпочинок в Грузії. Справа у тому, що її виселили з готелю в Тбілісі нібито через національність і по політичних мотивах. Російська туристка поскаржилась і на негативне ставлення місцевих до туристів з країни-агресора через війну проти України.

Про це передає портал ЕАН.

За словами туристки з росії Анни, поїздка до Грузії стала її найкоротшою подорожжю за кордон. Так, вона з подругою прибула в цю країну на таксі з Владикавказа, куди летіла з Єкатеринбурга літаком.

У Тбілісі вони оселилися в готелі, заброньований на добу, оскільки планували відвідати й інші міста Грузії. Коли ж передумали і захотіли залишитися в готелі ще на один день, адміністрація закладу відповіла їм відмовою.

“Нам відразу сказали: Це остання ніч, коли ви тут перебуваєте. Місць у нас немає”. Хоча насправді готель був напівпорожній”, – розповідає росіянка.

Наступного дня, каже Анна, їх мали виселити о 12:00, але працівники готелю прийшли в номер вранці, щоб спровадити відвідувачів.

Також мандрівниця додала, що з готелю разом з ними також виселили і двох чоловіків з Дагестану, які приїхали в Тбілісі у справах.

“Ми були в шоці. Здавалося, що грузини – гостинний народ. Але, як відповіла мені на це співробітниця готелю, вони гостинні тільки “з нормальними людьми”. Тобто ми, мабуть, ненормальні”, – нарікає Анна.

Але пригоди туристки не закінчилися одним виселенням з готелю – зловити таксі для громадянок РФ стало справжнім квестом, і відразу кілька водіїв повідомили їм, що “росіян вони не возять”.

У підсумку з енної спроби їх погодився підвезти чоловік років 50, який розповів, що “молодь зараз дійсно погано ставиться до росіян” після повномасштабного вторгнення РФ в Україну.

Росіянка також стверджує, що дорогою назад у Росію виявила пропажу грошей з сумочки – близько 15 тисяч рублів, і підозрює, що “їх вкрали саме в готелі”, хоча доказів жодних немає.

Туристка додала, що прийняла для себе рішення більше ніколи не їздити у Грузію.

Источник: 0382.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *