Хмельницькі виробники одягу представили свою продукцію в столиці

[ad_1]

Хмельницькі виробники одягу представили свою продукцію в столиці

«Відвідав наших виробників на Міжнародних виставках. Хмельницькі виробники одягу під брендом «Купуй Хмельницьке» беруть участь у Міжнародному фестивалі моди Kyiv Fashion 2021 та у Міжнародній виставці дитячої моди Children’s Fashion Fair 2021.

Презентувати себе та налагодити контакти з потенційними партнерами на Kyiv Fashion 2021 приїхали 9 місцевих виробників: жіночого одягу Bessa, M.Bocharova, By-FamilyStolyarchuk, VsV, Velona, спортивних колекцій Dias, Breathe Experience, Obzor, шкарпеток V&T.

На Children’s Fashion Fair 2021 під брендом «Купуй Хмельницьке» об’єдналися 6 виробників дитячого одягу: головних виробів ТМ Nikola та TM Vertex, дитячого верхнього одягу Wellajur та ТМ Lekris, повсякденного одягу ТМ Jakpani та ТМ Hart.

Хмельницька міська рада традиційно підтримує цю ініціативу, відшкодовуючи до 50% вартості виставкових площ з міського бюджету. За участь у цих виставках 15 місцевим виробникам компенсовано вартість виставкових площ на майже 300 тис. грн. У цьому році на ці цілі у бюджеті громади передбачено 700 тис. грн. Працюємо далі…», — розповів міський голова Олександр Симчишин.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

[ad_2]

Источник: 0382.ua

download Polaris Bios Editor windows for mining

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *