Легкоатлетка з Хмельниччини на чемпіонаті світу показала найкращий результат сезону

[ad_1]

Легкоатлетка Вікторія Ткачук, вихованка КДЮСШ ППО ХАЕС, у складі збірної України виступила на Чемпіонаті світу.

«Щаслива бути частиною збірної команди України! …ми віддамо всі свої сили, щоб гідно представити Україну!» — зазначила спортсменка перед початком змагань.

У півфінальному забігу на 400 м з бар’єрами Вікторія показала найкращий результат сезону – 54,24 с. На жаль, для виходу у фінал такого часу було недостатньо, адже кваліфікувалися найвищі два результати забігу, а також дві найшвидші бігунки, які не зайняли перше чи друге місце у своїй сесії.

Вікторія Ткачук – гордість невеличкого міста атомників. Починала заняття спортом у секції легкої атлетики КДЮСШ ППО Хмельницької АЕС, її першим тренером став Олександр Краснов. Нетішинці пишаються досягненнями Вікторії на різних стартах!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію