Хмельницькі ТОРівці стали призерами Чемпіонату України з джиу-джитсу Спорт 30.11.2021 16:23

[ad_1]

Дві медалі — срібну та бронзову — а також достойне четверте місце поклали в скарбничку спортивних досягнень патрульної поліції троє бійців роти тактико-оперативного реагування.

26-28 листопада в Кривому Розі відбувся чемпіонат України з джиу-джитсу. Участь у змаганнях взяли понад 350 учасників з різних куточків України. Серед них троє хмельницьких ТОРівців.

Зокрема, заступник командира взводу №2 роти ТОР Василь Козак у ваговій категорії до 62 кг виборов «срібло». У ваговій категорії до 94 кг інспектор цього взводу Олексій Ярецький посів третє місце. Крім того, у ваговій категорії до 69 кг ТОРівець Артем Баценко трохи не дотягнув до п’єдесталу і посів почесне четверте місце.

Щиро вітаємо колег із таким вдалим виступом на Чемпіонаті України. Ви — гордість не тільки поліції, а й усієї Хмельниччини. Бажаємо вам подальших звершень і перемог.