Хмельничани показали достойний результат на Чемпіонаті Європи з тхеквондо ВТФ серед юнаків та кадетів

[ad_1]

Днями в місті Таллінн (Естонія) проходив Чемпіонат Європи «European Open Under 21 Championships 2021» з тхеквондо ВТФ серед кадетів та юнаків.

Збірна України серед кадетів посіла друге загальнокомандне місце. До складу збірної команди України увійшли і хмельничани, які показали гарний результат. Так, Ілля Шевчук виборов золоту нагороду у ваговій категорії до 30 кг серед хлопців.

Бронзу здобули:

— Марія Заморока (вагова категорія до 47 кг серед дівчат);

— Тетяна Шевчук (вагова категорія до 27 кг серед дівчат);

— Гулій Давид (вагова категорія понад 65 кг);

— Дичаківський Тимур (вагова категорія до 44 кг).

В суботу, 28 серпня, у м. Таллін (Естонія) відбувся міжнародний турнір «Tallinn Open Youth 2021», на якому хмельничани також здобули медалі:

— золоту нагороду здобув Матвій Брухнов (юніори, вагова категорія до 48 кг);

— срібна нагорода — Тимур Дичаківський (юнаки, вагова категорія до 44 кг).

Підготували спортсменів тренери Валерій Михайловський, Сергій Пісоцький, Сергій Назарчук та Сергій Мостіпака.

Вітаємо спортсменів та наставників з гарним виступом, бажаємо лише перемог у майбутніх змаганнях.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію