Вибираємо стоматологічний стілець правильно

Стілець лікаря-стоматолога – елемент, без якого не можливо працювати лікарю впродовж деякого часу. Стільці будуть використовуватися кожного дня, тому мають бути наділеними зручністю, ергономічністю, бути довговічними та з регульованими елементами. На нашому сайті gm.org.ua пропонуємо широкий асортимент крісел та стільців, які мають необхідні налаштування для кожного лікаря, а також ви можете замовити будь-який колір, що зручно вибрати в палітрі кольорів, які ми пропонуємо кожному клієнту. Наші стільці обирають лікарі по всій країні як для лікарень, так і для приватних кабінетів, а після тижня використання замовляють такий самий варіант для свого колеги на подарунок.

Основні характеристики вибору стільця стоматолога

Стілець лікаря стоматолога

Щоб вибрати саме такий варіант, який буде максимально зручним у використанні, необхідно визначити тип конфігурації. Ми пропонуємо:

  • Стандартні моделі, які мають сидіння звичайних форм, спинок, або ж наділені декількома підлокітниками.
  • Стільці-сідла, які оснащені комбінованими сидіннями.
  • Стільці для роботи з мікроскопом. Слід зазначити, що такий варіант стільця не буде зручним для асистента, чи для терапевтичної роботи. Тому, якщо ви працюєте з мікроскопом, слід обрати саме такий варіант.

Вибір стільця по оснащенню

Стілець стоматолога купити можна в нашій компанії Gorizont Medical, що означає високу якість та професійний підхід до роботи з покупцями та створення виробу. При підборі стільця в кабінет стоматолога необхідно визначити тип виробу:

  • Моделі, які підтримують хребет та мають спеціальні кільця на хрестовині для ніг. Спинка додатково оснащується підпружиненим шарніром.
  • Стільці для роботи з мікроскопом та різними іншими типами обладнання наділені пласкими регульованими підлокітниками більшої ширини.
  • Стільці саме для асистентів, які оснащені додатковою комплектацією – підлокітником, що обертається.
  • Моделі для стоматологів-хірургів, які мають максимальну ергономічність, пружне сидіння. Спинка завжди має анатомічну форму, що зможе забезпечити комфорт для тривалої роботи, будь-якої складної маніпуляції.
  • Сидіння, яке має вигляд сідла, що максимально знімає навантаження м’язів, хребта. Має трохи незвичну конструкцію сидіння, що підтримується пневматичними пружинами.

Наша компанія Горізонт Медікал пропонує високу надійність, довговічність та якість виробу, а також можливість зробити ваше замовлення в мінімальні терміни з урахуванням вибраного кольору, додаткової конфігурації, типом сидіння. Завдяки нашим виробам лікарю стає працювати комфортно, створюються спеціальні умови для знімання втоми з ніг, спини та м’язів. Якщо стілець підібрати правильно, можна забезпечити комфорт лікаря, якість в лікуванні пацієнта, тому не вагайтесь, вибирайте та телефонуйте нашим фахівцям для уточнення деталей до замовлення.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *