Обстріл ЗСУ Хмельницької АЕС з відстані більш ніж 700 км - російські пропагандисти


Обстріл ЗСУ Хмельницької АЕС з відстані більш ніж 700 км - російські пропагандисти

Російські пропагандисти поширюють заяву міноборони РФ про нібито обстріл Силами оборони України Хмельницької АЕС із Дніпропетровської області.

Також у російському оборонному відомстві заявили, що “зупинили” обстріл, відкривши вогонь у відповідь, повідомляє Антикор.

Відповідну заяву МО РФ оприлюднили кремлівські пропагандистські видання. При цьому ні пропагандисти, ні керівництво міноборони не спромоглися хоча б відкрити карту, щоб дізнатися, наскільки абсурдна їхня заява.За версією РФ, українські воїни нібито взялися обстрілювати Хмельницьку АЕС у своєму глибокому тилу.”Обстріл українською артилерією Хмельницької АЕС вівся з району Мар’ївки Дніпропетровської області і був пригнічений вогнем у відповідь ВР РФ”, – заявили пропагандисти, повторюючи тези “брифінгу МО РФ”.

І цією заявою відомство, очолюване Сергієм Шойгу, вкотре виставило себе на посміховисько.

Щоб доїхати з Мар’ївки Магдалинівського району до міста Нетішин на Хмельниччині, де розташована Хмельницька АЕС, доведеться подолати близько 800 км автошляхами. По прямій відстань між цими двома населеними пунктами менша, проте вона все одно становить не менше ніж 700 км.

Отже, навіть якщо припустити, що Україна навіщось взялася б обстрілювати власну атомну електростанцію і наражати українців на небезпеку – на озброєнні української армії просто немає зброї, яка б дозволяла бити на таку значну відстань. 

Більше того: судячи з заяви РФ, “українська артилерія” вела обстріл своїм глибоким тилом з підконтрольної Україні Дніпропетровської області. І загарбники, які нічого не можуть зробити з регулярним знищенням складів боєприпасів та командних пунктів на окупованих ними територіях, у цьому випадку змогли “зреагувати” і “убезпечити” Хмельницьку АЕС, що нібито обстрілів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Источник: 0382.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *