"Не називайте росіян "орками", — звернення до українців (ВІДЕО)

[ad_1]

"Не називайте росіян "орками", — звернення до українців (ВІДЕО)

Новозеландський актор Сала Бейкер, який зіграв Саурона у популярній трилогії «Володар перснів», звернувся до українців.

У соціальній рекламі UAnimals, актор висловив слова підтримки українцям і закликав рятувати тварин, які також страждають від військового вторгнення РФ.

«Я був Сауроном у Володарі перснів, але я був шокований абсолютним злом, з яким борються українці…Я хочу подякувати UAnimals, які рятують тварин від війни: годують, евакуюють, лікують. Це вражає і надихає!» — сказав актор.

У відеотакож з’явилися й «орки». Вони закликали не називати так росіян.

«Від імені світової діаспори орків я хочу звернутися з важливим проханням. Будь ласка, не називайте росіян орками. Нас це ображає! Багато століть ми не вдаємося до варварських методів боротьби. Орки не будуть цілити в жінок і дітей, красти пральні машинки й гадити на килими. Ми воїни, а не якийсь непотріб», – каже істота.

«Я чув, що росіяни стріляють по зоопарках і вбивають беззахисних тварин. Не розумію, що вони їм такого зробили? Будь ласка, не називайте росіян орками. Мені соромно перед моїми дітьми», – додав інший орк.

Зауважимо, від початку повномасштабної війни в Україні російських окупантів почали називати «орками». Такі прізвиська вживають не лише мирні жителі, а й високопосадовці.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

[ad_2]

Источник: 0382.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *